1986 yılında Çanakkale’nin Bayramiç ilçes inde, Kaz Dağları’nın eteklerinde kurulan Uysal Peynircilik, 31 yıldır A kalite peynir üretme anlayışı ile hizmet vermektedir. Modern mandıracılık anlayışı ile 2016 senesinde, Uysal Peynircilik mandırasına yenilemiş ve 1400 metrekare üzerine kurulu yeni bir tesis inşaa etmiştir.

Uysal Peynircilik tesislerinde tamamen modernize makinalarla işlem gören koyun, keçi ve inek sütleri civar köylerden günlük olarak taze toplanmaktadır. Taze olarak toplanan sütler, köylere yerleştirilen soğutma tanklarında muhafaza edilmekte ve tazeliğinin korunması sağlanmaktadır.

Uysal Peynircilik, 2017 yılı itibariyle artık koyun sütlerini kendi tesislerinde üretmektedir. 200 dönüm alan içerisinde bahar ve yaz aylarında Kaz Dağları’nın eteklerinde serbest dolaşan, kış aylarında barınaklarında korunan koyunlar, tamamen doğal A kalite yem ile beslenmektedir. Koyunların sütü yine günlük olarak taze elde edilmektedir.

Uysal Peynircilik ürünleri, Marmara Bölgesi başta olmaz üzere, Ege ve Akdeniz Bölgelerinde bulunan mağaza ve restoranlara satılmaktadır. Ürünlerimiz tenekelenmiş ya da vakumlu poşetlerde satışa sunulmaktadır. Amacımız müşterilerimize 1. sınıf ürün sağlamak ve en kaliteli, güvenli şekilde sunmaktır.

Bayramiç’te bulunan ofisimiz ile sipariş için irtibat kurabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki sipariş formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ürünleriniz hafta içi sipariş verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde kargolanır.